Podmínky užívání

pro, 19 2023

Úvodní ustanovení

Diabetická Taverna nabízí návštěvníkům unikátní obsah o diabetologii a zdravé stravě, speciálně přizpůsobený pro potřeby osob trpících diabetem. Stránky jsou plné receptů, rad a informací, které pomáhají diabetikům vést zdravější životní styl.

Ochrana autorských práv

Veškerý obsah publikovaný na webových stránkách Diabetická Taverna je chráněn autorským zákonem a nesmí být bez předchozího písemného souhlasu vlastníka použit jakýmkoli způsobem mimo osobní potřebu jedince.

Zásady používání obsahu a služeb

Každý návštěvník při využívání obsahu a služeb stránek respektuje tato pravidla a závazky. Návštěvník souhlasí s tím, že nebude obsah stránek využívat pro jakékoli nelegální či neautorizované účely.

Práva a povinnosti provozovatele

Provozovatel Diabetická Taverna, Radim Valenta, Pasteurova 905/10, 779 00 Olomouc, Česká republika, si vyhrazuje právo na změny obsahu, designu nebo dostupnosti webových stránek v jakémkoli čase a bez předchozího upozornění.

Ochrana osobních údajů

Stránky Diabetická Taverna respektují ochranu osobních údajů v souladu s obecnými předpisy. Veškeré informace získané od uživatelů stránek jsou využívány pouze pro interní potřebu a nejsou sdíleny s třetími stranami.

Závěrečná ustanovení

Provozovatel stránek vyzývá uživatele, aby se v případě jakýchkoli otázek či požadavků na dodržování tohoto dokumentu obrátili na e-mail [email protected].